Reklamné oznámenie
Drobanex eu, živnostníkhttps://www.drobanex.euZváranie a montáž viem aj mimo pracovnej doby ako aj cez víkend alebo sviatky.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Zaoberáme sa predajom, dopravou betónových výrobkov a čerpaním betónových zmesí.

Ponúkame našim zákazníkom profesionálne služby a kvalitný betón a rôzne betónové výrobky. Požiadavky našich zákazníkov sa snažíme vyriešiť najlepšie, najrýchlejšie a za čo najlepšiu cenu. U nás máte istotu že betón ktorý Vám predávame a privezieme,  je v objednanom  množstve a požadovanej kvalite, pravdaže s čo najlepšou cenou. Požiadavky klientov riešime pružne, rýchlo a čo najlepšie. Väčšinu objednávok u nás vybavíte telefonicky,  alebo mailom. prípadne cez objednávkový formulár.

Kapacita nášho výrobného zariadenia i dopravných prostriedkov nám umožňuje v prípade potreby vyrábať cca 320 m3 betónu za 8 hodín na našej prevádzke v BARDEJOVE a na prevádzke v DUPLÍNE taktiež cca 250 m3 betónu za 8 hodín.

Dopravu zabezpečujeme našimi domiešavačmi a taktiež poskytujeme možnosť použitia domiešavačov s pumpou ktoré majú dosah až 28 metrov.

Náš tím je tvorený pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami z oboru.  

Sme radi, že sa zákazníci k nám vracajú, vážime si to a veríme v našu ďalšiu úspešnú spoluprácu.

 

Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah